Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej - Toszek

Strona internetowa parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku. ul. Zamkowa 1, 44-180 Toszek. Diecezja Gliwicka.

OVERVIEW

This domain parafia-toszek.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have researched zero pages within the site parafia-toszek.pl and found one website referring to parafia-toszek.pl.

PARAFIA-TOSZEK.PL RANKINGS

This domain parafia-toszek.pl has seen fluctuating levels of traffic all over the year.
Traffic for parafia-toszek.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-toszek.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-toszek.pl

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej - Strona główna

Konferencje, szkolenia, warsztaty.

WHAT DOES PARAFIA-TOSZEK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-toszek.pl Mobile Screenshot of parafia-toszek.pl Tablet Screenshot of parafia-toszek.pl

PARAFIA-TOSZEK.PL HOST

I detected that the main root page on parafia-toszek.pl took nine hundred and sixty-nine milliseconds to come up. We could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
77.55.9.46

I observed that this website is weilding the Apache/2 os.

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej - Toszek

DESCRIPTION

CONTENT

This domain parafia-toszek.pl had the following in the web page, "TGM - Toszecka Grupa Młodych." Our analyzers analyzed that the website stated " Nowenna do Matki Bożej Toszeckiej." The Website also stated " 645, 1700 MSZA SZKOLNA. 645, 1800 msza niedzielna. 730, 900, 1030, 1200, 1800. Wtorek 730 - 900, 1700 - 1800. Piątek 730 - 900, 1700 - 1800. Tel 32 233 43 83." The website's header had parafia toszek as the most important search term. It was followed by parafia w toszku and parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Toszku which isn't as highly ranked as parafia toszek.

OTHER WEBSITES

Parafia św. Barbary w Świętem

Wszystkie informacje na temat godzin Mszy świętych i innych nabożeństw oraz pozostałych spraw dotyczących parafii znajdują się pod zakładką parafia. Aktualne ogłoszenia parafialne są dostępne tutaj. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tej świątyni. Szczególnie zaś, do włączenia się do wspólnej modlitwy, podczas Mszy świętych i innych nabożeństw.

PARAFIA WIERZBNIK - O miejscowości i parafii

Patron na dzień 14 kwietnia. Patron na dzień 15 kwietnia. Katecheza nr 3 - Jezus Król w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Katecheza nr 2 - Królowanie Jezusa według Quas primas. Katecheza nr 1 - Królowanie Boga w Biblii. W 1999 roku z 3 na 4 maja kościół dotknął prawdziwy dramat. W nocy wybuchł pożar, któr.

Parafia Św. Mikołaja w Wierzenicy

Słowo Boże nieustannie formujące kapłana Koziegłowy 25 września 2013 r. Kerygmat w życiu kapłana przeżywany i głoszony. Niedziela, 1 kwietnia 2018 r. Niedziela, 25 marca 2018 r. O Kościele i Wierzenickiej Ziemi. Czuwanie z Maryją Matką Wierzenicy. Odpust ku czci Maryi Królowej Polski i Matki Wierzenicy.

Parafia na Wrzecionie Strona internetowa rzymskokatolickiej parafii Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie ul. Przy Agorze 9, 01-960 Warszawa

Ul Przy Agorze 9, 01-960 Warszawa. Tel 22 865 23 40. 67 8009 1033 0012 9860 2003 0001. W dniu 31 marca 2018. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Pan przynosi do Waszych domów radość i pokój. W dniu 9 kwietnia 2018.